Odkazy

Různé více či méně zajímavé odkazy na stránky s tematikou cestování či turistiky.

Portugalsko.ripp.cz – dovolená, studium a život v Portugalsku

Caballero – katalog stránek o cestování na dovolenou.

Italie.ripp.cz – Objevte krásy Itálie

Aktuální sněhové zpravodajství hledám na Ceske-sjezdovky.cz!

Francie.ripp.cz – Průvodce Paříží a dalšími destinacemi Francie

Největší nabídku ubytování naleznete na sociální síti turistů TuristickyAtlas.cz!

Spanelsko.ripp.cz – Info o Španělsku

Pobyty v lázních – lázeňské pobyty v České republice i v zahraničí.

Sháníte-li příjemnou dovolenou pro celou rodinu, pak je jedním z možných řešení dovolená na ostrově Rhodos. Tento slunný řecký ostrov Vás nezklame, ať už jste příznivcem aktivní dovolené, poznávacích zájezdů, nebo si jen rádi odpočíváte na pláži.

Ideální letní dovolená? No přeci dovolená u moře! Máte již vybranou destinaci a hledáte vhodné letovisko pro Váš pobyt? Vybíráte si z nabídky last minute zájezdů? Vyzkoušejte nabídku cestovní agentury Šťastný den.

Příjemná dovolená spojená s relaxací, výlety či dobrým jídlem, nemusí znamenat cestování za hranice naší republiky. Dovolená v Čechách je stále velmi atraktivní a lákavá pro mnohé z nás. Poznejte krásy naší republiky a odpočiňte si v příjemném prostředí naší nádherné krajiny.

Dovolená u moře – katalog zájezdů k moři

Hledáte kvalitní dovolenou od profesionálů? Nabízíme letecké zájezdy Bulharsko, Turecko, Řecko, Itálii, exotiku nebo třeba Egypt. Dovolená last minute u moře!

Apartmanstudent nabízí levný studentský podnájem v Praze. Zcela nové apartmány nabízí velmi kvalitní kolejní ubytování pro české i zahraniční studenty.

Pokud máte nějakou  stránku s tematikou cestování či turistiky a chcete vyměnit odkaz mezi vaší a naší stránkou s odkazy, umístěte prosím nejdříve na svůj web odkaz, a pak v libovolném článku zanechte komentář, kde jste umístili link. Do několika dnů vás sem samozřejmě přidám.